Rinkodara

Abejingumo kreivė Vartotojo pirmenybes rodanti diagrama, į kreivę sujungianti vartotojo pasirenkamus dviejų prekių derinius, teikiančius jam vienodą naudingumą.
Absoliučioji reklamos kaina Visa reklamos pranešimo skelbimo tam tikroje visuomenės informavimo priemonėje piniginė vertė.
Adresatų sąrašas Duomenų bazė, kurią sudaro esamų ar galimų klientų pavardės ir adresai, skirta tiesioginio pašto kampanijoms.
Agentūros apyvarta Reklamos agentūrai patikėti klientų pinigai, skirti reklamai. Agentūra perka žiniasklaidos ir kitas trečiųjų šalių paslaugas, taip pat atlieka kitus darbus, reikalingus kampanijoms įgyvendinti. Klientai atsiskaito pagal agentūros pateiktas sąskaitas. Tai vienas iš rodiklių reklamos agentūrų dydžiui ...
Agentūros komisinis mokestis Atlyginimas už agentūros paslaugas, apskaičiuotas kaip tam tikra dalis nuo atliktų darbų biudžeto.
Akių judesių analizė Metodas, leidžiantis stebėti žmogaus akių judesius, kai jis žiūri vaizdo arba televizijos reklamą. Akių judesių analizė skirta nustatyti, kurios reklamos dalys ar atkarpos traukia žiūrovo dėmesį ir (arba) kelia jo susidomėjimą.
Alfa aktyvumas Žmogaus smegenų aktyvumo būsena, tinkama žmogaus reakcijai į reklamą vertinti.
Alternatyvioji žiniasklaida Žr. žiniasklaida aplinkoje (angl. ambient media)
Alternatyvų rinkinys Keleto prekių ženklų gaminiai, kuriuos besirenkantis vartotojas vertina kaip galimas alternatyvas. Tai sudėtinė sprendimo priėmimo dalis.
Antraštė Svarbiausią vietą reklamos pranešime užimantys žodžiai, kurie perskaitomi ar pastebimi pirmiausia.