G

Gaisras Gaisro draudimo srityje „gaisras“ reiškia faktinį ko nors, kas neturėtų būti apimta ugnies, netyčinį ar atsitiktinį užsidegimą.
Gaisro apsauga Priemonės, kurių imamasi siekiant apsaugoti turtą nuo gaisro padarytos žalos ir kaip įmanoma sumažinti tokius nuostolius.
Gaisro draudimas Terminas vartojamas apibūdinti ne vien tik draudimą nuo gaisro, bet ir nuo papildomų pavojų, tokių kaip sprogimas ar stichines nelaimės.
Gaisro ekspertas Asmuo, atliekantis nekilnojamojo turto ekspertizę, siekiant įvertinti gaisro pavojaus laipsnį ir nustatyti premijas pagal gaisro draudimą.
Gaisro nuostoliai Pretenzija pagal gaisro draudimo sutartį.
Gaisro prevencija Priemonės, kurių imamasi siekiant užkirsti kelią gaisrui.
Galimybių metodas Reklamos biudžeto nustatymo metodas, kai reklamos biudžetas nustatomas vertinant įmonės galimybes, t. y. reklamai skiriami pinigai, likę suplanavus kitas biudžeto eilutes.
Galutinis produktas Prekės ir paslaugos, skirtos visiškai suvartoti.
Galveninis puvinys Tai svogūnų liga, kai užkratas sukelia svogūnų puvimą saugyklose. Šis puvinys dažniausiai atsiranda šilčiausiose vietose. Juodų sporų telkiniai formuojasi lukštų paviršiuje ar tarp lukštų. Bakterija gali gyventi dirvožemyje ir ant augalų liekanų. Svogūnai gali apsikrėsti per kaklelį, formuojantis ro...
Galvų medžioklė Tiesioginės personalo paieškos būdas, viena iš personalo paieškos proceso variacijų. Dažniausiai nukreiptas į konkretaus verslo sektoriaus (kitais atvejais vienos ar kelių įmonių) specialistų paiešką bei pritraukimą.